| AnnaAnnne a întrebat:

am o intrebare de cate ori intru pe facebook pe Google Chrome si dau pe o poza si vreau sa vad comentariile nu ma lasa sa dau in sus si in jos de sagetica aceea, ce este de facut?

3 răspunsuri:
| BarcanIonutz0303 a răspuns:

Treaba este ca nici la mine nu-s e vad pozele pe fbsk dar nu stiu de ce ...si nu se vad decat pe opera mini 12. Acum cateva zile am pus google chrome da cand am deschis fbsk nu se vedea nici o poza va rog explicati-mi si mie ce este de facut

| AnnaAnnne explică (pentru BarcanIonutz0303):

Nu stiu imi pare eau sadoricum eu acum mi.am ' rezolvat' chromul de tot mi.au intrat virusi pe laptop si mi s.a sters de tot, crede.ma nu e o idee buna sa incerci sa.ti instalezi sopcastul iti zic si eu in caz ca.ti vine ideea asta

| BarcanIonutz0303 a răspuns (pentru AnnaAnnne):

Am rezolvat si eu problema era ceva din setarile browserului... le-am datd e capat pana la urma oricum mersi mt...