| Amplifier a întrebat:

AM o intrebare in special pentru cei care joaca league of legends deci sunt newbye mi-am facut un cont si de rp care mi le-a dat la inceput asa si am facut lvl 12 am facut 6300 de ip si am luat-o pe cassiopia dar cum fac rp? ca nu stiu in fine cine vrea sa ma ajute si pe mine sa invat sa joc mai bine plzbig grin lasati raspuns cei care vor sa ma ajute si le trimit pm cu id meu:
(Dau funda cui ma ajuta)

Răspuns Câştigător
| ReL a răspuns:

E cam complicat de explicat. Singura medota pentru a lua campioni este prin ip ( influence points ). In ceea ce priveste rp ( riot points ) primesti cateva la level 5. Parca 400.Pentru a avea mai multe esti nevoit sa le cumperi. Daca vrei sa te mai ajut Pm.