| FloFlo888 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca League of legends happy. Incurand fac 6300 si nu stiu ce champion sa-mi iau prefer AD... dar merge si AP dar NU tank.Multumesc!

P.S : Care vrea sa joaca si are lv minim 20 tongue add xXRoStArXx ( am lv 30 tongue)

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Ai putea sa il iei pe Wukong,poti pacali adversarul si dupa sa il omori imediat, el devine mai tanky in late-game, ceea ce nu cred ca e o problema.
O alta varianta ar fi Ezreal, care daca creste bine devine un MONSTRU in late-game.
Alte variante ar fi:Caitlyn, Riven sau Diana(noul campion)

| FloFlo888 explică (pentru ɔɐıɔ):

Multumesc pentru raspuns happy.Si eu ma gandeam la Ezreal, Riven happy wukk nicun caz tongue. Mai astept raspunsuri tongue.

1 răspuns: