| kegrtteger a întrebat:

Am o intrebare legata de cs:go. Am observat ca multe persoane cand intru intr-un meci in dreapta rank-ului au o medalie sau ce o fi ea. Si am vazut ca aia apare la ei in inventar la calitate:rosu sper ca ati inteles faza cu calitate:rosu happy.De unde se obtin sau ce trebuie sa fac sa am una?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca faci rank mare (parca 40) primesti una si de fiecare data cand cumperi un operation pass (gen phoenix, breakout) primesti una.