| ACAndrei a întrebat:

Salut, ma numesc Iancu Mario am 13 ani si am o problema cu CS:GO atunci cand intru pe un meci COMPETITIV sau alt tip de meci uneori imi apare in dreapta ca nu am retea si ma scoate (ma trimite in lobby ) PS am incercat si pe alte retele de net. (daca am scris gresti ceva am pareza pe romana, scuze )

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut Mario.
Ai probleme des cu internetul?

| ACAndrei explică (pentru PainTech):

Doar in joc

| PainTech a răspuns (pentru ACAndrei):

Deci problema apare exlusiv in joc. Incearca sa il reinstalezi

| Rob3rt97 a răspuns:

Reinstaleaza cs:go si driverul de net ar putea sa rezolve happy.