| LordBoss a întrebat:

Sall TpU! Am o intrebare legata de fishbot 4.0 de ErpeL! in folderul cu hshield din metin2 trebuie sters si inlocuit cumva? PROMIT FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

Man.Trebuie sa stergi folderul hshield... Daca de unde ai luat fishbotu ti-a dat un link de download la alt hshield il pui in locu aluia daca nu ti-a dat stergi hshieldu :X.Asta trebuie sa faci. Funda? Ai promis

| Cosmin49 a răspuns:

Intai deschidi fishbot. Apoi faci cu notepad un start si gata merge. Iar cea mai buna combinatie e asta 2900 5000. Funda?

| LordBoss explică:

Aa da am uitat sa va explic mai bine...ce trebuie sa sterg mai exact din hsield adica cum se numeste fisierul sau sterg tot folderul si ce anume adaug din folderul cu injector