| alex13 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare legata de memoria RAM:Am un calculator myria v35 (il puteti gasi aici http://www.altex.ro/......dr5-linux) si m-ar interesa sa stiu daca as putea adauga inca o memorie RAM Memorie HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V de pe Emag?
Dau funda la raspunsul corect.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acea pagina a link-ului NU mai exista!

| alex13 explică (pentru lpavel):

Cred ca nu pot trimite linkuri pe TPU dar il gasesti pe google doar daca scrii myria v35 (linkul era de pe altex dar si celelalte tot aceleasi informatii dau)

| lpavel a răspuns (pentru alex13):

Daca nu stii sa pui un link, imi pare rau dar eu nu m-apuc sa caut!

| alex13 explică (pentru lpavel):

Lasa ca si asa cred ca esti paralel