| rolf12 a întrebat:

am o intrebare legata de minecraft spuneti-mi si mie cum pot sa joc cu un prieten pe aceeasi harta!

Răspuns Câştigător
| David2001 a răspuns:

Pai chiar daca nu ai facut vreun svr poti face asta:daca tu sau prietenul tau are laptop poate sa vina la tine sau invers si sa va conectati la acelasi router de net. Daca nu are router, atunci doar pe alte servere si sa va intalniti acolo. Funda plz!

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Iti faci tu servar sau isi face el ori intrati pe altul hostat