| Palade_Paulica_1975 a întrebat:

am o intrebare legata de minecraft. Un prieten de-al meu mi-a zis ca la instalare la minecraft 1.5.2,cand se deschide minecraftul, imi apar toate versiunile de minecraft de la 1.7.9 la 1.0.1.Cum pot face sa joc fara sa mai descarc alte versiuni? Dau funda

2 răspunsuri:
| fulger2 a răspuns:

Îti iei minecraftul de la TeamExtreme.

| MyNameANONIMSSS a răspuns:

Nu de la 1.5.2, de la 1.6.4 iti descarci unu de 1.6.4 si iti apare restul ( poate fi si cu 1.5.2, dar acelea pot fi care doar 1 anume doar 1.5.2 ) cauta si tu gen Minecraft cracked 1.6.4 - 1.7.9 si nu poti sa faci ca sa nu le descarci. doar iti scoti un launcher si iti pui versiunea si dai Install si se instaleaza versiunea ( trebuie internet la fiecare ) ) Sper ca te-am ajutatwinking