| viviv a întrebat:

Am o intrebare mare! MI-am facut un server de metin2 pe hamachi si am vrut sa bag 2 prieteni pe server! S-au conectat la hamachi etc. Iata intrebarea mea! Ca sa poata intra pe server trebuie in mc.txt sa puna ip-ul lor cu 100 dupa ultimul punct de la ip sau ipul meu?

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Nu-s sigur, dar cred ca trebuie sa puna IP-ul care il ai tu in mc.txt pentru ca in asa fel ei se vor putea connecta la serverul creat in PC-ul tau.