| BlackTTT a întrebat:

Am o poblema cu pc-ul.Cand intru pe server samp mi se blocheaza imaginea si nu mai ruleaza jocul.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Este placa video! Incarca sa desfaci pc-ul sa cureti slotul incet cu un pensula ceva. Dupa aia incerca sa vezi daca ai driverul de la placa video ultimul update. Daca nu merge dupa acesti pasi 95% placa video e bulita si trebuie schimbata... Iti recomand un gt 220 nVIDIA 1.2 gb foarte buna si costa in jur de 170 lei

6 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Imaginea ingheta sau cum? Ai dat prea putine detalii.Din ce mi-ai zis tu aici poate fi placa video.Dar da-mi mai multe detalii

| BlackTTT explică (pentru Andr3y25):

Pai intru pe server.dau respawn si pur si simplu se blocheaza.Nu mai raspunde la comenzi.

| BlackTTT explică (pentru Andr3y25):

Pai intru pe un server, dau respwan iar dupa se blocheaza, ingheata pur si simplu imaginea si nu raspunde la comenzi.

| BlackTTT explică:

Cand intru pe un server, dau respawn si dupa ingheata imaginea si nu raspunde la comenzi.

| Andr3y25 a răspuns (pentru BlackTTT):

Saaaau ai grija sa nu fie cv de la samp. Daca pc-ul iti merge dupa ce iesi din samp atunci nu este placa video si e ceva de la sa-mp. Daca iti ingheata imaginea si trebuie sa i dai neaparat restart de la buton atunci e placa video.

| Andr3y25 a răspuns (pentru BlackTTT):

Este placa video! Incarca sa desfaci pc-ul sa cureti slotul incet cu un pensula ceva. Dupa aia incerca sa vezi daca ai driverul de la placa video ultimul update. Daca nu merge dupa acesti pasi 95% placa video e bulita si trebuie schimbata... Iti recomand un gt 220 nVIDIA 1.2 gb foarte buna si costa in jur de 170 lei

| BlackTTT explică:

Am si m0d_s0beit.Are vreo legatura?