| clarrrrr a întrebat:

am o problema cu cs, nu merge din cauza la rezolutia 1600* 1050 si nu imi merge asa zice si nu am cum sa o setez ma puteti ajuta cun alt cs in care sa pot sau cu cv. Funda

3 răspunsuri:
| clarrrrr explică:

Problema ie ca nu pot intra la optiuni ecranu ii negru si nu merge sa il deschid ca sa pot da optiuni.nu se seteaza singur

| xIonutzu a răspuns:

Pai daca nu iti merge seteaza rezolutia cs-uli cu cea de la pc tau si iti va merge corect asa pastesc si eu cate o data cu metinele si si dau la config si setez rezolutia metinului cu cea a pc-ului eu am la pc meu 1440-900 deci seteaza rezolutia in cs cu rezolutia monitorului bafta

| bossman12 a răspuns:

Man ti l-as putea face eu de pe linkul meu si dac vr iti fac si tie cont.O sa te invat cum sa faci dac ti se mai strica ca asa si s-a intamplat si mie zi-mi unde stai si vin la tine! Funda?