| Luci88 a întrebat:

Dece nu merge bateriia de la un nokia la altul! acelasi model! am un nokia 1600 si nu merge decat cu bateriia lui! daca ii bag alta baterie zice ca nu incarca. c are e problema? ma puteti ajuta? funda, urgent:*

Răspuns Câştigător
| DryLeaf a răspuns:

Din cate stiu eu, Nokia 1600 are baterie BL5-C, este posibil ca cealalta baterie sa fie BL4-C, care este mai subtire, probabil din aceasta cauza nu incarca.

Incearca o baterie BL5-C si cred ca va functiona incarcarea happy