| FlyingSoul a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Azi am incercat sa intru si mi-a spus ca e temporar blocat. Am urmat pasii le deblocare si am intrat in cont da dupa nici trei secunde m-a scos siar si imi zicea ca e blocat. Stie cineva cum sa ma ajute? Multumesc.(bineinteles va veni si o funda celui mai bun raspuns).

Răspuns Câştigător
| DuRR3xX a răspuns:

FB a fost blocat azi de catre anonymus, dar acum mergewinking.

1 răspuns:
| FlyingSoul explică (pentru DuRR3xX):

Nu intelegi. numai contul meu avea problema altii nu aveau ca am intrebat. da mersi pentru ajutor problema e rezolvata