| dragoswwe a întrebat:

am o problema cu Metin2. Unele servere private nu se deschid adica dau pe ele sa incarca patchu si nu se deschid dar apar in tasl manager la procese. Cine ma poate ajuta va rog eu mult! dau FUNDA! Ms anticipatwinking

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Este de la sv, eu zic sa te apuci de Metin2Arges la lvl 100 poti face cerere MOD si in 2-3 zile faci 100 happy

| xDavidxX a răspuns:

Nu e de la sv fi sigur. este din cauza ca antivirusul crede ca programul e virusat. eu iti sugerez sa dezactivezi antivirusul pana te joci happy