| IntrebareaMeaFinala a întrebat:

Am o problema cu minecraft :
Imi merg numai unele moduri, in ce sens :
imi merg :Timber, Rei's Minimap, Forge, WaterShaders etc etc, iar cand incerc sa bag : Optifine, Dungeon Mobs etc etc imi apare ecranul negru cand intru in mc si imi da crash. Cum sa fac sa nu imi mai apara ecranul negru la moduri?

Răspuns Câştigător
| kd511 a răspuns:

Nu toate modurile sunt compatibile intre ele,de asta nu le poti "combina",incearca sa descarci Technic Launcher si daca ai cont premium iti poti descarca anumite modpack-uri(AOTB-T, Hexxit, Tekkit).Sau daca nu iti pui tu ce moduri vrei si daca nu iti merge, mai scoti cate unu, mai bagi cate unu pana vezi ca nu iti mai da crash si poti sa joci. Bafta big grin

4 răspunsuri:
| Snakebosu23 a răspuns:

Poate nu l-ai pus bine...

| IntrebareaMeaFinala explică (pentru Snakebosu23):

Am facut exact ca pe net...

| kd511 a răspuns:

Ai sters META-INF?

| IntrebareaMeaFinala explică (pentru kd511):

Da am sterswinking sry ca raspund de abia acum