| Petrica_Petre_1998 a întrebat:

Am o problema cu Switchbot nu mi se bonsuseaza itm am vazut eu chestea asta de o zis ca ma ajuta https://www.youtube.com/watch?v=CVJ3CbpEeqs dar nu merge sti ca la switchbot cand il bagi itai apare acolo jos in bara si cand intri in metin si te locghezi iti scrie numele acolo pe Switch in bara acolo jos iti scrie numele de la Caracter Mie nu mil scrie si nici nu imi bonsueaza itm CE TRB SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Teo_1996 a răspuns:

Trebuie să dai click dreapta pe executabil, apoi run as administrator. De acolo, e simplu.

| ProblemeInParadis a răspuns (pentru Constantin_Teo_1996):

Salut frate aceeasi problema am si eu dar degeaba straight face... alta idee?

1 răspuns: