| DoNotDisturbDND a întrebat:

Am o problema, eu am jocul GTA Vice City si vreau sa il modific si nu stiu cum. Vreau sa imi pun masini noi Dacia logan, Dacia Breack ETC. Ma puteti ajuta? ID:andreypopa24 va rog dau funda.

4 răspunsuri:
| Calin1000 a răspuns:

Incearca parole gta ori incearca gta 3 sau pe lung gta Bucuresti

| liviu123321 a răspuns (pentru Calin1000):

Bagati ggmm dai pe el si urmeaza pasii:dai installer dp ce ai intrat pe el, dai pe becuu ala, dai pe fisierele alea doua si cautati modu din computer si dup dai instaler jos funda?

| liviu123321 a răspuns:

Bagati ggmm dp google dai pe el installer, dai pe bec, dai pe fisiere, bagati modurile masini, dale jos din winrar kkk

| liviu123321 a răspuns:

Bagati ggmm