| Calin_9564 a întrebat:

Am o problema la jocul Dirt 3 si anume ca ruleaza doar in window mode cum il pot face sa ruleze in full screen?

4 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Depinde...umbla la setari daca nu iti merge full screen atunci e vina jocului dar cum jocul se deschide e ok..deci vezi un tutorial si verifica daca faci ce trebuie adica intri a options si dai la settings, vezi in tutorial si daca nu iti merge nici asa atunci iti trebuie windows 7 sau placa nu suporta jocul ca sa il ruleze la rezolutii maxime. mi-e mi s-a intampolat cand eram mai mic si incercam un joc pe un banal amd sepron de 1 ghz si o placa de 256 de bitz pe 32
era un joc mic ca era prin 2003-2004 si aveam vreo 8 ani dar ideea e ca ti s-ar fi putut intampla deci practic ..verifica daca settingurile sunt bune ca daca l-ai instalat corect nu poate fi o problema de la joc

| Oprea_Tudor_1990 a răspuns:

F5 DAP auzi nu sti cum sa salvezi jocul la diirt 3 k mi l-am cumparat de ceva timp si ...nu pot sa ma joc pe el din cauza^^si mno daca stii ID:opreatudor95@yahoo.comwinking

| socratee a răspuns:

Apasa ALT din stanga si Enter!

Alt+Enter