| bogdan1413 a întrebat:

am o problema la minecraft si va rog mult cei care stiti sa ma ajutati:
cand intru pe un server scrie connecting si apoi scrie outdated client! si nu stiu dc.cine ma ajuta funda!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Cand intri in joc si apare fereastra unde introduci numele, bifeaza force update pentru a permite jocului sa isi faca update la ultima versiune. daca nu merge cu minecraft-ul tau, incearca cu cel de aici: http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html