| vbpemess a întrebat:

am o problema. La programul FRAPS cum pot face sa filmez in afara jocului? Va rog sa imi spuneti ce trebuie sa bifez/debifez FUNDITA + II DAU PROGRAMUL FRAPS CU TOT CU CONT

1 răspuns:
| answers98 a răspuns:

Fraps functioneaza doar in jocuri, ferestre OpenGL sau DirextX, deci nu merge. Poti incerca Bandicam, Hypercam sau CamStudios.Chiar daca ai putea spune ca nu te-am ajutat poti trimite contul si programeu la andrei_serban98@yahoo.com