| pNc69 a întrebat:

Sall TPU
Am omica probleema
Am downloadat cica un metin pe nume mage si era ceva keylogger.Acum mi se tot deschide aia unde bag CD si imi mai apare ceva cu Unlock code firma este ShrinkOnce Beta asa scrie.Care imi zice ce trebuie sa fac dau FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| 10NUTZU a răspuns:

Salut Sergiu!
Uite : prima oara cand deschizi PC-ul iti intra in program, dupe ce intri in program faci tot felul de nebunii ca sa blochezi programul.
Dupe ce ai reusit sa-l blochezi, dai pe X, si dupe ce dai pe X, dai pe END NOW, si asa nu o sa ti se mai inchida PC-ul.
Si eu am patit la fel, dar din fericire am facut asa cum am zis mai sus si am scapat.
Incearca!
Funda?! :X

2 răspunsuri:
| pNc69 explică:

Aaa da si dau si un cont lv 42 pe rofull item

| 10NUTZU a răspuns:

Salut S3RG1U!
Si eu am avut aceeasi problema, si i-am gasit o solutie la aceasta mica problema.
Daca vrei sa scapi de acest program o sa incerci sa blockezi programul, adica blochezi cand se deschide.
Dupe ce`l blockezi o sa-i dai X, dupe ce dai X dai pe End Now.
Eu asa am reparat calculatorul, si nu trebuie nici un cod.
Funda? :X