| Dfsgsssgsgshsdh a întrebat:

Am placa video 8gb 1024 bit, hard de 4 tb, procesor Intel core i7 de 3. 5ghz credeti ca pot rula gta 3?

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Incerci sa fi amuzant sau ceva? Si o coada de matura ma face sa rad mai tare.

| DrMundo a răspuns:

Ai cam exagerat acolo cu resursele pc-ului tau. dar daca ai avea asa... poti juca si gta 5

| Dfsgsssgsgshsdh explică:

Am gresit, voiam sa zic gta 5 am dato de pe telefon

| Timofte_Robert_2000 a răspuns:

Deci...Vrei sa zici ca tu ai piesele alea de avion, nu de PC si tu vrei sa rulezi GTA 3 ..Iti irosesti componentele alea pe o mizerie din 1993? Du-te de aici ma..Joaca-te GTA IV, GTA V chiar...Assasin's Creed de la 2 pana la cel mai nou aparut..GTA 3 e din 2004 daca nu ma insel..Ala il rulezi cu 800 frame rate-uri pe secunda.