| eubaiatulsexi a întrebat:

Am cumparat un Laptop Acer procesor Intel celerosn 3050 placa video Intel hd graphics si 4gb ram ddr3 hard de 500gb? Cam cati bani credeti ca merita? Ce jocuri as putea rula, l am luat pentru proiecte si fb mai mult

2 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Laptop-ul asta nu ar costa mai mult de 11 milioane, iar jocurile care le poate duce sunt reduse, deoarece este un calculator destul de slabut. Dar daca doresti sa joci ceva online, joaca SA:MP la medium -high ti-ar duce destul de bine! Dar daca vrei joaca-te si minecraft, dar da-ti setarile la low- medium.

| eubaiatulsexi explică:

Nu gasesc bateria la el. adica e bagata dar nu stiu unde pe spate e totul plat doar cateva gauri patrate pentru ventilatie si sunet. o fi incorporata are funda cine zice