| AlaDyn172 a întrebat:

Am server minecraft si de 2 zile nu-mi mai merge, adica nu-mi merge ipu sa ma conectez nici dns-ul de la no-ip.com,doar daca scriu localhost sau 127.0.0.1 merge, dar eu vreau sa intre si pritetenii mei.Cine stie dau FUNDA.Ok astept cu nerabdare sa fac sa mearga ipu si sa intru pe server multumesc! Dau sub si like la youtube si la facebook doar sa stiti cum fac sa-mi mearga!

Răspuns Câştigător
| D33NN3R a răspuns:

Frate,verifica sa ai dezactivat windows firewall din cotrol panel. Daca e dezactivat trebuie sa ai un ip dinamic si sa le dai ip extern(scrii pe google what is my ip).