| wotaim2013xenonmafiat a întrebat:

am si eu nev de niste jocuri shooter(gen sniper elite) sau racing/action(gen gta). Am sitemu pe 32bit 4gb ram si procesoru Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E8400 @ 3. 0GHz
Asa ca daca stii jocuri care merg pe Acest pc lasati mesaj.
Dau funda daca merge jocu happy happy

Răspuns Câştigător
| Daqqer a răspuns:

Gta 4, CS GO(cu setari la minim-mediu), CS Source(maxim), SKILL Special Force 2, Half life 2, Left for Dead 1, Left for Dead 2, Team Fortress 2, Far Cry 3

Alte genuri : Unturned, Fire Watch, This War of Mine, Terraria, Minecraft, Mortal Kombat IX, Fifa 13, Fifa 14, Goat Simulator, Undetale, Scrap Mechanic

Spor la joc! Funda? big grin