| DemonSlayer a întrebat:

Am si eu nevoie de un program bun pentru a filma in jocuri si pentru a inregistra voce (vreau sa fac un tutorial la un joc) si daca se poate unul pentru editat si creat videoclipuri, gen movie maker dar mai bun daca se poate big grin. Cele mai bune programe primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Fraps pentru inregistrat jocul, pentru voce audacity iar pentru editat Sony vegas sau Adobe premiere

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Fraps. ai nevoie de full. cred ca fraps poate inregistra si voce, daca te duci la Volumi Control (acel icon de difuzor langa ceas) intri in options/properties/recording si acolo bifezi Stereo Mix si Microphone. nu's sigur, dar poate functioneaza (asta doar la win xp)

| stefangeorge a răspuns:

Hyper cam ai incercat?