| MonsterElectric a întrebat:

Programe de editat videoclipuri? In afara de movie maker

8 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Sony vegas
virtual dub.

| xRebecaaa a răspuns:

Hei.
Încearcă Sony Vegas.
Dacă vrei mai multe, găsești aici mai multe programe : http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174.

| LittleHobbitLover a răspuns:

Sony Vegas, Video Pad.

| DanielMister a răspuns:

Video Pad

| Ursul543fanatic a răspuns:

Pai incerca astea :
- Pinacle 12
- Pinacle 15
- Digi foto art
Sa stii ca si movie maker este bun, dar daca nu stii sau nu iti place sa lucrezi cu el incearca cele 3 variante de mai sus. Funda?

| Plankton a răspuns:

Daca vrei ceva cu care iti poti face treaba foloseste Sony Vegas.
Daca vrei sa intri mai mult in detalii foloseste Adobe Premiere Pro sau Final Cut 7.
Daca vrei sa intri si mai mult in detalii (editare culoare) foloseste DaVinci Resolve.
Mult noroc!

| mariusbuta a răspuns:

Vazi ca aici gaseti o gramada:
http://webseasoning.com/......ware/1079/