| Subsemnatu a întrebat:

am si eu o intrare, cat e un steam?thinking de unde pot cumpara, cat costa si poti sa il cumperi cu telefonul, prin mesaj?tongue si ce iti ofera acest steam pe counter strike, funda! va rog

3 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Putina minte. Steam e gratis. *facepalm*

| TheLoneWolf a răspuns:

Steamul il poti descarca gradis de aici dupa ce iti faci cont:http://store.steampowered.com/about/ nu te costa nimic doar jocurile e ca si cum e-ai duce u in magazin sa le cumperi :P

| qPuNcT a răspuns:

Nene,un steam e moca, il poti "cumpara" de pe google ca scrii "steam download", il instalezi dupa ce l-ai "cumparat", iti "cumperi" un cont si apoi te joci cu jocurile care le cumperi din magazinul steam. Iar counter strikeul pe steam nu iti ofera nimic in ACEST moment daca vorbesti de 1.6 deoarece playzeekul se muta pe cs GO din primavara. Daca vorbesti de cs GO iti poate oferii MOMENTAN singura metoda de a juca cs GO happy.