| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU: Am si eu o intrebare
Am o tableta mpman si aseara am intrat pe Youtube si am vizionat un clip dar dintr-o data s-a o prit si nu mai vrea sa se mai aprinda
Cine le are cu tabletele lasati un mesaj.

Dau Funda

4 răspunsuri:
| ddorian a răspuns:

... Mpman sunt nişte stifturi de tablete.am mai auzit faze dinacestea. Ţi s-o fi ars s-o fi ars softul. l-a mulţi l-i s-a întâmplat aşa

Funda?

| Mondor a răspuns (pentru ddorian):

Si ce trebuie sa-i fac acum?

| Mondor a răspuns (pentru Mondor):

Lume nici unul dintre voi nu stie?

| ddorian a răspuns:

Daca ai cablu de date resofteaza-l (scrii pe google modelul tabletei soft) si trebuie să îi stergi nişte date.e cam complicat mai bine îl duci la garanţie