| MorosanVictor a întrebat:

am si eu o intrebare am un host si am pus sv pe host dar nu merge ce fac sa pornesc hostu cu tot cu sv pe el?

3 răspunsuri:
| dReaml a răspuns:

Poate are ceva probleme server-ul ( ii lipseste ceva sau are ceva setarii gresite ), incearca un reinstall si daca merge inseamna ca e de la server-ul tau [ Server Counter-Strike/SA:MP/Minecraft? ]

| MorosanVictor explică:

Minecraft

| MorosanVictor explică:

Ma fi atent eu nu stiu cum sa-l pornesc antelegi adica el merge dau pe run el merge dar cand al pun pe host ce anume trebuie sa fac atunci al pornesc sau ce?