| luis12 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare daca iau host de la hostgator si selectez 1luna inloc de 36 sau care mai sunt asta inseamna ca platesc hostu numai o singura data dar dupa ce se termina luna site-ul va mai fi live?

3 răspunsuri:
| mazaroi a răspuns:

Logic platesti pentru o luna, si dupa se v a inchide

| luis12 explică (pentru mazaroi):

Https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=21637123649 am selectat 1 luna deci site-ul va fi live doar 1 luna?

| mazaroi a răspuns (pentru luis12):

Eu zic sa incerci cu hosturi romanesti ca sunt de incredere, dar daca ai selectat o luna platesti pentru acea luna si dupa o luna se v a inchide. Sper ca te am ajutat.