| Florinut1009 a întrebat:

cum sa fac ca sa-mi mearga Samp-ul (San Andreeas Multy Player)pentru ca, cand intru in samp si dau pe un server oricare ar fi serverul imi scrie ceva de genul : Runtime Error!
Pogram:.....ATA\Downloads\Gta San Andreas\Gta San Andreas\gta_sa.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contatct the application's support team for more information.
VA IMPLOR ajutati-ma SI PE MN DAU
FUNDA VA PROMIT!

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Alai crash si crash il iei ori pentru moduri ca unele afecteaza sampu si merg doar pe single player sau pentru ca ai alta versiune de san andreas de exemplu e snow san andreas care nu merge si samp sau poate ca din greseala tiai descarcat o alta versiune de la san andreas ca e usor de confundat ca sunt unele versiuni modificate ori cu mta ori cu altecele la cares adaugate mape noi ori is modificate valorile la arme sau cel mai simplu nu ai samp 0.3e