| vampir004 a întrebat:

am si eu o intrebare,daca cumperi un joc de la gameloft cum ar fi Monsters University2, mai trebuie sa cumperi cum ar fi bani virtuali in joc? sau jocul este complet, multumesc

4 răspunsuri:
| MaXImILiAn32 a răspuns:

Nu e complet trebuie sa cumperi bani virtuali

| vampir004 explică (pentru MaXImILiAn32):

Pai,da dar la jocul asta monster university am vazut ca nu e cu bani virtuali dar m-am speriat cand am citit cand intram in joc ceva de gold si de aceea am intrebat aici ca nu stiam dar plata se face prin euro nu? adica daca cumperi orice dupa telefon jocuri sau aplicatii se platesc in euro? si daca nu ai in telefon se mai efectueaza plata?

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Pai daca nu ai euro in telefon nu poti sa cumperi jocu

| GinGinHan a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa cumperi si bani virtuali... dar parca iti da mai multi la inceput