| NykusorBl3nd a întrebat:

la Ninja Saga pe facebook, la ce se folosesc TP ( un fel de foc care ti-l da prieteni )?

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Salut segaristule vad ca esti incepator te luminez eu TP te ajuta la special skils o sa ai la lv 40 si 50 si 60 se cheama TALENTE ai si un shop acolo la joc careti scrie talent tp se foloseste ca niste bani pentru sa cumperi skiluri de acolo dar greu faci ca iti da 3 misiuni de 10 tp pe zi :( FUNDA SI add me pe facebook http://www.facebook.com/florin.eduard2 sa te mai ajut