| PrincePersia a întrebat:

Sall TpU! Am si eu o intrebare legata de Prince Of Persia The Two Thrones jocul...Cand am ajuns la misiunea aia de se numeste,, The Arena" cu monstrul ala mare de te bati in arena cu el reusesc doar un pumnal sa bag in el ca dupa aia ma ia in mana si ma arunca plz ziceti-mi cum sa fac sa-i dau si celelalte pumnale ca sa nu ma mai ia in mana! Funda NU VA LIPSI! :X ziceti-mi butoanele si miscarile

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results

incepi cu partea 1 si te tot duci unde ai nevoie.

| adrbrb a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y8Sl-qVSIBY dar e usor l-am batut pe hard din prima si dintr-o lovitura iti lua [---- ] din viata.

| mihaelaalol a răspuns:

Scuze daca raspund asa tarziu si sper sa iti mearga si tie ceea ce voi explica acum.Un sfat:trebuie sa te misti rapid(pe prima platforma trebuie sa infigi cutitul in el dintr-o singura miscare si sa continui dupa cu urmatoarea platforma). Inca un sfat:(care cred ca il stii) atunci cand urci pe una dintre acele 2 platforme trebuie sa astepti putin timp pana ecranul se va lumina si atunci poti sa apesi,, E'' si sa il ataci.La un moment dat trebuie sa te misti repede(W-A-S-D) pe el si sa ii infigi cutitul in umar sau nu mai stiu.(dupa ce sari cred ca de pe ambele platforme)
sper ca te va ajuta si asta:https://www.youtube.com/watch?v=d0vsbZj2IqE

Bafta!:D