| Lukianos a întrebat:

am si eu o intrebare: mi-am instalat fifa 09 si am o problema cand mingea este la adversari si ma duc sa iau mingea trebuie sa ma misc eu din sageti eff greu iar cand am mai jucact la un prieten decat tineam apasat pe d si e si se ducea jucatorul singur la adversar iar acum trebuie sa il ghidez eu si e f greu ce fac sp si mie va rooooog

2 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Trebuie sa cauti in setari...

| Lukianos explică:

Pai cred ca e deundeva de la controale m-am uitat dar nu stiu sa fac