| DontStopp a întrebat:

Cine stie cum fac jucatorul de pe fifa 12-13 sa mearga singur sa ia mingea adversariului prin combinatia W+S sau W+D? Se poate modifica? Eu am fifa 13 si trebuie sa ma duc langa adversar sa dau D ca sa ii ia mingea si este naspa as vrea sa schimb controalele daca stie cineva..pls dau funda!

2 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Nu cred ca merge combinatie. Combinatiile se fac cand vrei sa dai suturi frumoase, driblinguri. Ca sa deposedezi tot cu D ramai sau sa-l schimbi cu S care tot la indemana este.

| GPlayer97 a răspuns:

De obicei eu foloseam S ca sa-l urmareasca si D sa-l deposedeze