| mihaigabriel a întrebat:

Sall TPU am si eu o intrebare pt cei care se pricep bine la pc-uri.
joc un metin numit hammer mt2 si acum o saptamana am avut unitatea la reparat iar acum la maxim jumate de ora de la intrarea in joc mi se blocheaza imi puteti spune dc? raspundeti daca stiti

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Pai raspunsul este simplu, reinstaleaza jocul, sau windowsul.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Poate are virusi metinu si nu i-a dat voie antivirusu sa mearga sau ai firewallu pe on dal pe of.