| Alexutzu_Alex_1994_u2Ik a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare, puteti sa ma ajutati?
Deci: Ati vazut cu toti ca unii baieti/oameni se joaca Gta V Online cum ma pot juca si eu asa online? Va rog ajutati-maa la cel mai bun raspund FundDaa si Link va rog!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| sMecki1000 a răspuns:

Trebuie sa ai jocul cumparat, ori pe PS3/4 ori pe Xbox 360/One dar in curand o sa apara si pentru PC. Dupa ce apare, il cumperi si joci online. Funda?

3 răspunsuri:
| micutul07 a răspuns:

Salut eu iti recomand sa te joci gta San Andreeas e super tare. Daca vrei descarci jucul, apoi il instalezi, dupa care intri pe site San Andreeas si descarci samp il bagi in locul unde ai instalat gta-ul si il instalezi, dupa care intri in el si gasesti mai multe servere ca la cs... acolo faci bani iti iei loc de munca cumperi masini cumperi case poti sa gasesti servere si cu cate 2000 de playeri activi cand joci tu e fain fundita?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru micutul07):

Samp este numai pentru pc-uri din guma si nu mi se pare nimica fain in el.Mai bine joci Hand of Fate, Overture, LISA.

| Alexutzu_Alex_1994_u2Ik explică (pentru micutul07):

Eu vreau gTa 5 sa ma joc online deoarece are mai multe si are o grafica de... cum ma joc online?