| Ionut7743 a întrebat:

Am si eu o intrebare si o rugaminte:
Intrebare : as vrea sa imi iau un cont premium de mineraft dar este cam scump (20 euro), este vreo metode prin care por face rost de un cont sau un gift cod mai iestin sau chiar pe gratis?
Rugaminte : daca aveti un cont premium de minecraft pe care nu il mai folositi, mi-l dati mie? Va rog frumos. Daca vreti sa mi-l dati trimitetimi un e-mail la adresa ghita.robert@yahoo.com cu toate datele. Pls
Dau funda +vot

1 răspuns:
| demetrius1 a răspuns:

Din pacate nu se poate, eu am cautat tot ce era pe google in legatura cu asta. Sorry.