| OPREARADU a întrebat:

AM si eu o mare problema happy :Stiti pe facebook ma joc un joc Vikings Gone Wild si am gasit un hack cheat engine si acceleram jocul si la un momendtad imi apare o eroare pe pagina cu : Session expired please refresh... Si nu stiu ce sa fac daca aveti vreo idee sau un alt hack ceva contactati-ma la skype: georgianradu260 sau lasati rezolvarea aici. MS!

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Am un sfat pentru tine... DU-TE si fa ceva constructiv cu viata ta nu-ti mai pierde zilele pe facebook jucand jocuri de ****. E doar un sfat si eu eram asa dar mi-am deschis ochii. la multi de aici as putea sa le scriu asta dar no.

| OPREARADU explică (pentru August99):

Bai asta cu sfaturile tinele pentru tine si nu ma freca pe mine la cap ai raspuns bine nu ai nu mai comenta...