| R3dEyE a întrebat:

am si eu o problema azi mi-am descarcat fifa 2013. L-am instalat complet dar cand vreau sa intru in el sa joc nu intra.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Mda....trebuie sa dai click dreapta pe iconita de unde intri adica crack dupa aia pe propietes si compatibilitate (mie mi scris in romana) apoi bifezi casut programul se executa in modul compatibilitate pentru : dai pe windows98/windows me si gata dupa aia intri pe jocwinking eu am scris in romana tradu ce am scris eu si fa cum ti-am zis euwinking id meu sorin_jupanu_nr1
Funda?happy

3 răspunsuri:
| R3dEyE explică:

Mersi pentru ajutor acum o sa incerc si apoi o sa iti dau funda, iar daca nu reusesc o sa de contactez pe mess.

| R3dEyE explică:

Mersi acum merge dar tot o sa iti trec id-ul poate voi avea mai nevoie de ajutor.

| R3dEyE explică (pentru R3dEyE):

M-am grabit sa trag concluzi cum am windows 7 cand am dat pe joc mi-am aparut de la administrator sa dau ok si am iesit sa iti dau funda crezand ca merge. Dar dupa ce am dat din nou pe joc si am dat ok tot nu a mers.Ce sa fac? Te rog ajutuma!