| Will a întrebat:

daca ma puteti ajuta, astazi mi-am scos fifa 2008, l`am instalat, am descarcat tot ce era de descarcat, fisierul are 7 G jumatate, sa nu ziceti ca mai trebuie sa descarc ceva, problema e ca atunci cand vreau sa intru in joc imi spune ca trebuie sa bag nu stiu ce cd al jocului.cand am auzit. CEEE?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Poate nu ai imaginea montata in daemon tools... apropo jocul instalat are 5, 6 GB nu stiu de unde la tine are 7gb fisierul descarcatlaughing...

| m4them4tic a răspuns:

Trebuie sa ai un folder cu un crack, in imaginea jocului sau kit-ul acestuia, pe care(crack-ul) trebuie sa il copiezi in directorul unde ai instalat jocul(il copiezi peste executabilul aflat deja acolo).

| Will explică:

Mathematic, am gasit crackul, am inlocuit dar tot la fel, imi cere cd`ul original al joculuistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai luat o alta versiunelaughing...joq nu are 7 gb...priveste partea buna, ai sa-l joci cu mai multa pofta anul viitor cand vei reusi sa il instalezi ca lumeawinking