| Necrosy a întrebat:

Am si eu o problema.Cand incerc sa conectez telefonul la calculator prin cablu nu merge...Prima oara a zis ca instaleaza un driver si dupa aia ca nu a fost instalat bine.Am windows 7... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| IliadisJunior a răspuns:

Sall,cel mai simplu e sa-ti cumperi USB, e o chestie mica care pui cardul acolo si dupa bagi in calculator, costa intre 5-10 lei laughing, ca sa nu te mai complici cu cablul de datewinking succes laughing, gasesti in centre Orange...winking

| gab0ru a răspuns:

Si eu am windows 7 si am patiti la fel...cind vreau sa copiez un fisier in telefon imi zice cv legat de securitate...solutia este urmatoare:1-schimbi windowsul cu unul xp sp2 sau sp3 sau 2-intri in control panel si dezactivezi securitatea. fundita?