| gmc1 a întrebat:

am un Samsung gt e2121b nu pot sa il conectez prin cablu de date (e prima oara cand incerc ) ce pot sa fac,si stie cineva daca pot sa ai fac si soft-ul?(numai merge deloc telefonul, si aprinde si imi apare sigla Samsung si ramane asa)

Răspuns Câştigător
| Bogdy997 a răspuns:

Am avut o problema asemanatoare la Galaxy Y duos dar acolo am facut eu pe IT-istu si de aia. laughing
Ecranu era tot alb, nu facea nimic, si de inchis se inchidea numa daca ii scoteam bateria. laughing
Cu cablu si in ziua de azi am probleme ca nu se conecteaza ca lumea. Eu l-am trimis in service si iti recomand sa faci aceeasi chestie (daca inca este in garantie) numai ca va trebui sa astept un pic pana vine...intre vreo 2 saptamani si o luna am asteptat eu. big grin

| gmc1 explică (pentru Bogdy997):

Spre norocul meu mai am garantie 3 saptamani laughing

| Bogdy997 a răspuns (pentru gmc1):

E bine atunci. laughing

3 răspunsuri:
| Andi_Apostol_1990 a răspuns:

Po@te tia iesit cartel@ din el