| BODY6543 a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu jocul club pinguin imi puteti spune de ce nu pot sa il joc? adica mi-am facut ogramada de conturi pe el si degeaba a sa ca, uitati care este intrebarea mea de astazi: de ce nu pot juca club pinguin chiar daca am facut un nou cont? primul care imi spune ce sa fac si cum sa fac, adica eu fac cum spune el si daca va merge jocul acela primeste funda. plzzz help me! multumesc!

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Primesti mesaj de autentificare pe mess si dai clik pe urma pe link-ul din mesaj si gata.

| Superrr a răspuns:

Hei daca vrei imi dai funda club penguin iti dau contur ID:Karis9 p:karis9