| iuliana2002 a întrebat:

Imi puteti da un cont club pinguin membru funda daca e bun!

9 răspunsuri:
| iuliana2002 explică:

Ma multumesc cu unu normal si cu membru expirat vreau un cont plizz
in trun mesaj scrii gata ti-am dat vad daca e bun si iti dau funda

| Plolice a răspuns (pentru iuliana2002):

E greu sa faci unu asa-i?

| iuliana2002 explică (pentru Plolice):

Da dar pana la centura rosie dureaza mai 1 zi

| Plolice a răspuns:

Cine crezi ca isi cheltuie banii pe un membru club penguin ca sa il dea asa moca aici? nu merita si nu stiu cine iti va dalaughingDaca vrei membru plateste ca ai bani

| iuliana2002 explică (pentru Plolice):

Sau unu normal ma multumesc
dar vreau sa fie mai vechi asa si sa aiba centura rosie la ninja

| iuliana2002 explică (pentru iuliana2002):

Da

| Plolice a răspuns:

Daca primesti totul de la inceput unde mai e farmecul jocului? ia zi...asta e farmecul jocului, ca poti muncii ca sa obtii ceea ce vrei

| EmaTanase a răspuns:

Nu e adevarat ca dureaza o zi oh go on cred ca te uiti la prea multe jocuri grele centura neagra o faci in 2 ore... + alte obiecte care le cumperi happy

| iuliana2002 explică (pentru EmaTanase):

Hay sa stii ca depinde ca in zilele astea cand e jocu in german sunt regiunile engleza germana etc. eu stiu fb germana ca locuesc aici si e putina lume dureaza chiar si 1 saptamana ca nu vezi oameni la dojo depinde cand intrihappy