| hive575 a întrebat:

Am Skyrim Legendary Edition cu toate dlc-urile. Am lvl 10 dar nu a venit niti un curier sa-mi dea scrisoarea pentru a cumpara teren. Am fost in falkreath si am facut cele 3 misiuni de la Jarl, dupa ce ma face thane nu zice nimic despre cumpararea terenului. Am fost si la femeia de unde trebuia sa iau teren dar nu apare nimic in care sa zica ca trebuie sa dau 5000 gold sa cumpar teren. puteti sa-mi spuneti cauza? dau funda. Si mi-se pare tiudat ca la loading screen nu apare ceva despre copii sau vampiri.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pai cum ai facut tu questurile? Falkreath e mult mai departe, eu faceam intai winterhold, ii duceam sabia, omoram dragonu si nu mai stiu cand imi zicea ca ma lasa sa imi cumpar o casa in oras si sa vorbesc cu asistentu lui, jarl balgruf ala.