| Oran2000 a întrebat:

Sall TPU, am un bilet de v2 care nu merge negociat si ma gandeam sa merg acolo, desigur stiu ca trebuie sa am o groaza de licori la mine, ma intrebam daca ar fi o idee buna sa merg, am lvl 46 razboinic corp aura m1 vartej m2 iures 6 puncte izibitura 1 punct incizie 2 puncte(din greseala) dragon+9 500 pv fms+9 15% pm coif de fier+7 scut rotund negru+7 cercei de abanos+8+1000 pv colier de aur alba +6 500 pv si papuci de aur+6, aparare in total 363 a da si bratara de argint+6 si cristal+4 si in total 7. 9k pv daca pun bratara de argint... ce ziceti?

1 răspuns:
| FlyE a răspuns:

Nu cred ca rezisti... un prieten cu 400 si cv apare si 11kpv si iteme mai bune nu rezista la 2-3 grupe la lv 45+... faci cum crezi